RBLipsk.pl
Aktualności

Kluivert: „RB Lipsk to idealne miejsce, aby się rozwinąć”

Kluivert: „RB Lipsk to idealne miejsce, aby się rozwinąć”
fot. © rbleipzig.com

Zapraszamy do przeczytania tego, co powiedzieli Oliver Mintzlaff, Markus Krösche i Justin Kluivert po oficjalnym ogłoszeniu wypożyczenia.

Oliver Mintzlaff

„Cieszymy się, że udało nam się pozyskać młodego i bardzo utalentowanego zawodnika w osobie Justina Kluiverta, a w ostatni dzień okienka transferowego możemy spojrzeć wstecz, wiedząc, że z powodzeniem zrealizowaliśmy nasze plany dotyczące kadry na nowy sezon. Wprowadziliśmy szereg zmian zarówno na boisku, jak i poza nim w tak krótkim okresie i wkraczamy w nowy sezon z drużyną, która rosła razem przez kilka lat i wzmocniliśmy ją we właściwych obszarach”.

„Klub podjął właściwe decyzje, co pozwoliło nam kontynuować naszą filozofię doskonalenia młodych zawodników, udanego sezonu i ponownego osiągnięcia naszego celu, jakim jest awans do Ligi Mistrzów”.

Markus Krösche

„Śledziliśmy Justina Kluiverta przez długi czas i jesteśmy dumni, że zdecydował się do nas dołączyć, a także, że transfer został zrealizowany przed zakończeniem okienka. Justin pasuje do naszej filozofii i gry jaką chcemy prezentować na boisku, a ponadto oferuje nam większą różnorodność w ataku w tym intensywnym sezonie”.

Justin Kluivert

„Cieszę się, że ten transfer został zrealizowany. RB Lipsk to idealne miejsce, aby się rozwinąć, zrobić kolejny krok w mojej karierze i pomóc zespołowi”.

„Bundesliga jest jedną z najlepszych lig na świecie i ma wiele jakości. Mamy też kilka ekscytujących wyzwań w Lidze Mistrzów, takich jak mecze z Paris Saint-Germain i Manchesterem United, których nie umiem się doczekać”.

Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły