RBLipsk.pl
Liga Mistrzów

„Jesteśmy w stanie osiągnąć nasz cel” – konferencja przed meczem z İstanbul Başakşehir

„Jesteśmy w stanie osiągnąć nasz cel” – konferencja przed meczem z İstanbul Başakşehir
fot. © rbleipzig.com

Mecz z İstanbul Başakşehir zbliża się wielkimi krokami, a tym samym zaczynamy nową przygodę z Ligą Mistrzów. W konferencji prasowej przed tym meczem udział wzięli: Julian Nagelsmann i Péter Gulácsi.

Julian Nagelsmann o…

…celach na obecny sezon Ligi Mistrzów

„Naszym głównym celem jest przejście fazy grupowej. Jest to taki plan minimum jaki można osiągnąć w Lidze Mistrzów. Chcemy nadać kształt naszej grupie i awansować z jednego z dwóch pierwszych miejsc”.

„Nawet jeżeli przeciwnicy są silniejsi niż sezon temu jesteśmy w stanie osiągnąć nasz cel. Póki co graliśmy dobre mecze, zawodnicy są zaangażowani i z wielką przyjemnością wygrywają”.

…przeciwniku

„Başakşehir zasłużenie zdobył mistrzostwo swojej ligi. Nabrali pewności w swojej grze. Mają spore doświadczenie wśród zawodników w drużynie. Jest to bardzo nieprzewidywalny zespół. Nie jest łatwo posiadać przy nich piłkę. Ale jesteśmy więcej niż dobrze przygotowani i mam pomysł jak wygrać ten mecz”.

…duchu w zespole

„Poczucie wspólnoty jest lepsze niż w poprzednim sezonie. Mamy dobry nastrój wśród zawodników i całego personelu. Praca zespołowa jest w porządku. Ta obecna atmosfera narodziła się w Lizbonie i nadal w nas jest”.

Péter Gulácsi o…

…jego oczekiwaniach dotyczących Ligi Mistrzów

„Cieszę się na powrót Ligi Mistrzów. Dla zawodników to zawsze duże wydarzenie. Nasza grupa jest trudniejsza niż w poprzednim sezonie, ale chcemy próbować i rozpocząć od wygranej z Başakşehir”.

…zdobytym doświadczeniu

„Każdy kolejny sezon w Lidze Mistrzów to doświadczenie zespołowe. Mamy pełne zaufanie do naszych umiejętności i jesteśmy pewni, że zdobędziemy nasze cele. Chcemy zaprezentować na boisku najlepszą grę i ponownie pokazać się w Europie, że możemy dotrzeć na szczyt”.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły