RBLipsk.pl
Bundesliga

Jesse Marsch po meczu z TSG 1899 Hoffenheim: „To był nasz najgorszy występ w sezonie”

Jesse Marsch, Willi Orbán i Péter Gulácsi udzielili komentarzu po przegranym 2:0 meczu z TSG 1899 Hoffenheim.

Jesse Marsch 

To był nasz najgorszy występ w sezonie. Jestem naprawdę rozczarowany. Mieliśmy naprawdę dobry tydzień przygotowań. TSG Hoffenheim miał więcej woli od nas. Mogę akceptować porażkę, ale nie wtedy, gdy jedynym powodem jest to, że przeciwnik miał większą wolę. To jest dla mnie nie do zaakceptowania.

 Mieliśmy fazę, w której mogliśmy znaleźć swój rytm, jednak było to zbyt krótkie i potem wiele okazji zostało znowu nie wykorzystanych. Nie byliśmy wystarczająco intensywni. Tak naprawdę nie braliśmy udziału w pojedynkach. Zespołowi zabrakło przekonania. Od początku podkreślałem, jak wielką szansą byłby dla nas ten mecz i dobry wynik.

Willi Orbán

Nie byliśmy wystarczająco dobrzy od pierwszej minuty. Trudno mi to wyjaśnić w tej chwili. Zagraliśmy świetny mecz z Dortmundem tuż przed przerwą międzynarodową. Być może, będąc młodym zespołem, brakuje nam odrobiny dojrzałości. Jesteśmy bardzo rozczarowani - nie to sobie założyliśmy. Musimy to dokładnie przeanalizować. 

Péter Gulácsi 

Nie rozpoczęliśmy meczu dobrze i byliśmy słabi w pojedynkach. Myślę, że to nasz najgorszy występ w sezonie. Hoffenheim ma dobrą jakość. Przegrana 2:0 jest zasłużona. 

Nasze występy poza domem zawsze były przyzwoite, nawet jeśli nie osiągaliśmy właściwych wyników i nie zdobyliśmy wielu punktów. Ten występ był poniżej naszych standardów. To frustrujące, ponieważ byliśmy ostatnio w przyzwoitej formie.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Marsch i Gulácsi z pozytywnymi wynikami testu na koronawirus!

Marsch i Gulácsi z pozytywnymi wynikami testu na koronawirus!

Jesse Marsch uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Szybki test Pétera Gulácsiego również dał pozytywny wynik.

  • Aktualności
  • 0
Deschamps znowu pomija Nkunku

Deschamps znowu pomija Nkunku

Didier Deschamps, selekcjoner reprezentacji Francji, wysłał jakiś czas temu powołania na listopadowe mecze międzynarodowe. Po raz kolejny w powołaniach brakowało...

  • Aktualności
  • 2
Marsch po meczu z BVB: „Graliśmy na dobrym poziomie”

Marsch po meczu z BVB: „Graliśmy na dobrym poziomie”

Jesse Marsch, Yussuf Poulsen, Emil Forsberg, Angeliño, Amadou Haidara i Nordi Mukiele udzielili komentarzu po wygranym 2:1 meczu z Borussią...

  • Bundesliga
  • 0
Jesse Marsch po meczu z PSG: „To był krok we właściwym kierunku”

Jesse Marsch po meczu z PSG: „To był krok we właściwym kierunku”

Jesse Marsch, Konrad Laimer, Péter Gulácsi, Christopher Nkunku i Dominik Szoboszlai udzielili wypowiedzi po wczorajszym meczu z Paris Saint-Germain.

  • Liga Mistrzów
  • 0