RBLipsk.pl
Transfery

Inter zgłasza się po kupno Wernera

Inter zgłasza się po kupno Wernera
  • Źródło: La Gazzetta dello Sport
  • Komentarze

Ahh... dzień bez informacji o Timo Wernerze to nie dzień. Wiadome jest, że Niemiec w tym sezonie przykuł uwagę europejskich gigantów. Wszyscy domyślają się, że ostatecznie trafi pod stery Jurgena Kloppa, czyli do Liverpoolu, ale ostatnio do wyścigu o zawodnika dołączył pewien włoski klub. 

Dokładniej chodzi o Inter Mediolan. Klub obserwuje potencjalnych kandydatów do zastąpienia Lautaro Martineza, który jest łączony z FC Barceloną. Ekipie Antonio Conte najbardziej zależy na zakontraktowaniu Wernera, ponieważ uważają, że to wzór nowoczesnego kompletnego napastnika.

Wypowiedź 23-latka w ostatnim czasie jeszcze bardziej podgrzewa temat. Można z niej przewidzieć, że Timo nie jest chętny na dołączenie do Bayernu. 

- Bayern to wielki klub, ale jeśli już miałbym się zajmować tematem odejścia z Lipska, to transfer za granicę kręci mnie bardziej niż przenosiny do Monachium.

Kwota zapisana w klauzuli, czyli 60 milionów euro nie odstrasza Nerrazzurich, jednak muszą się liczyć z tym, że jest ważna ona jedynie do 15 czerwca, więc weźmy pod uwagę, że pierw Lautaro musi opuścić klub z Mediolanu, co utrudnia operację ściągnięcia Timo.

Jakub Michalak
Jakub Michalak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły