RBLipsk.pl
Aktualności

Hwang Hee-Chan: „RB Lipsk to wspaniały klub”

Nowy zawodnik RB Lipsk, Hwang Hee-Chan w wywiadzie z klubowymi mediami opowiedział o tym dlaczego wybrał RB Lipsk, jego roli w zespole i o tym jakie stawia sobie cele.

Hwang Hee-Chan o…

…tym dlaczego wybrał RB Lipsk:

„Spotkałem się z Julianem Nagelsmannem przed transferem i długo rozmawialiśmy. Czułem się świetnie i powiedziałem sobie: To wspaniały klub, w którym chciałbym grać. Bardzo się cieszę, że tu jestem. Chcę się dalej rozwijać i jestem pewien, że RB Lipsk jest dla mnie właściwym krokiem”.

…jego roli w zespole:

„Jestem silnym i szybkim zawodnikiem i uwielbiam strzelać bramki, ale lubię też asystować. Czuję się pewnie na wielu różnych ofensywnych pozycjach. Niezależnie od tego czy jestem ofensywnym pomocnikiem, skrzydłowym czy środkowym napastnikiem, najważniejsze dla mnie jest to, że gram i pomagam drużynie”.

…tym jakie stawia sobie cele:

„Chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc drużynie i to zawsze będzie cel numer jeden. Życzę chłopakom udanego turnieju Ligi Mistrzów. Nie mogę zagrać w Lizbonie, ale będę podróżował z drużyną. Cały skład wydaje się być naprawdę gotowy na turniej i chcę zajść tak daleko, jak tylko to możliwe”.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Fenerbahçe zainteresowane Hwangiem

Fenerbahçe zainteresowane Hwangiem

Jak informuje turecki dziennik Yeni Şafak, celem transferowym Fenerbahçe oprócz Alexandra Sørlotha ma być również Hwang Hee-chan.

  • Transfery
  • 0
Hwang Hee-chan zostanie wypożyczony?

Hwang Hee-chan zostanie wypożyczony?

Bild poinformował, że Hwang Hee-chan ma udać się na wypożyczenie do jednego z klubów Premier League.

  • Transfery
  • 0
Komentarze po meczu z 1. FC Nürnberg

Komentarze po meczu z 1. FC Nürnberg

Przedstawiamy wypowiedzi po meczu z 1. FC Nürnberg, głos zabrali: trener Julian Nagelsmann, zawodnik meczu Tyler Adams, debiutujący Hwang Hee-chan…

  • DFB-Pokal
  • 0
Pełna kontrola kluczem do zwycięstwa z 1. FC Nürnberg

Pełna kontrola kluczem do zwycięstwa z 1. FC Nürnberg

Cel osiągnięty. Pewne zwycięstwo z 1. FC Nürnberg na początek sezonu i dobra gra w wykonaniu piłkarzy Juliana Nagelsmanna napawa…

  • DFB-Pokal
  • 0