RBLipsk.pl
Aktualności

Firma MAN nowym partnerem RB Lipsk!

Firma MAN nowym partnerem RB Lipsk!
fot. © rbleipzig.com

Firma MAN została oficjalnym partnerem RB Lipsk, podpisując umowę partnerską do czerwca 2023 roku. Christoph Huber (prezes zarządu w MAN Truck & Bus Deutschland GmbH) przekazał prezesowi klubu, Oliverowi Mintzlaffowi klucz do nowego autobusu, aby symbolicznie zaznaczyć nową umowę o partnerstwie.

RB Lipsk będzie odtąd jeździł nowym autobusem marki MAN. Dostarczonym modelem jest Lion's Coach L. Oprócz autobusu dla zespołu, który został zaprojektowany z ekskluzywnym wyposażeniem, partnerstwo obejmuje również prawa do brandingu parkingów autobusowych przy Red Bull Arenie, a także oznaczenie 30 ciągników siodłowych herbem klubu.

Oliver Mintzlaff

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z MAN i z nowego autobusu MAN Lion's Coach. Nasz zespół często podróżuje po kraju i mamy nadzieję na wiele wyjazdów zagranicznych. Dlatego posiadanie wygodnego autobusu dla zespołu jest ważne, aby nasze wyjazdy były jak najprzyjemniejsze.

Zwróciliśmy szczególną uwagę na płynną i cichą pracę autobusu, aby zapewnić spokojną atmosferę w pojeździe. Dodatkowo obawialiśmy się o bezpieczeństwo jazdy i jego zapewnienie było dla nas ważnym kryterium wyboru, które nasz nowy autobus doskonale spełnia.

Andreas Tostmann (CEO, MAN Truck & Bus SE)

Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą współpracą z RB Lipsk i tym, że autobus MAN zapewni zespołowi bezpieczny i wygodny transport na mecze. Podobnie jak kilka innych czołowych europejskich klubów, RB Lipsk stawia na wielokrotnie nagradzany, odnoszący sukcesy, najwyższej jakości model dla najwyższej klasy zespołu.

Julian Nagelsmann

Nasz nowy autobus jest dla nas fantastycznym dodatkiem w środku sezonu. Sama jazda autobusem była wspaniałym doświadczeniem. Rzadko masz okazję przetestować 14-metrowy pojazd o mocy 510 koni mechanicznych. Jestem pod wrażeniem tego, jak cichy i łatwy jest w prowadzeniu MAN Lion's Coach. Przy wszystkich wyjazdach, które wykonujemy, ważne jest również, abyśmy mogli wykorzystać czas w autobusie na relaks i skupienie. Nasz nowy autobus jest wyposażony w wiele dodatkowych funkcji, które pozwalają nam to osiągnąć.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły