RBLipsk.pl
Transfery

Dominik Szoboszlai piłkarzem RB Lipsk!

Dominik Szoboszlai piłkarzem RB Lipsk!
fot. © rbleipzig.com

Mamy potwierdzenie! Dominik Szoboszlai został nowym zawodnikiem RB Lipsk! Umowa zawodnika będzie obowiązywała do czerwca 2025 roku. Węgier będzie grał z numerem 17.

20-latek przenosi się do Lipska z Red Bull Salzburg. Pierwsze spotkanie w nowych barwach będzie mógł rozegrać 9 stycznia i będzie to mecz z Borussią Dortmund.

Dominik Szoboszlai o transferze

„Bardzo się cieszę z tego transferu. Klub poczynił ogromne postępy i jest jedną z najlepszych drużyn w Bundeslidze, a także robi furorę w Lidze Mistrzów. Przeprowadzka do RB Lipsk jest idealna dla mojego rozwoju. Trafiam do klubu z czołowym trenerem i niezwykle ambitnymi zawodnikami. Będę mógł się dalej rozwijać i chcę pomóc klubowi w osiąganiu sukcesów”.

Wypowiedzi szefów RB Lipsk

Markus Krösche

„Cieszymy się, że udało nam się pozyskać Dominika, który dołączy do nas w styczniu. Od samego początku rozmowy pomiędzy nami a zawodnikiem i jego doradcą były dobre. Jesteśmy dumni, że wybrał RB Lipsk! To przemawia za naszymi ambicjami i ścieżką, jaką obraliśmy. Dominik ma niezwykły potencjał i może grać na każdej pozycji w formacji pomocy”.

Oliver Mintzlaff

„Dzięki temu transferowi możemy niezwykle wzmocnić nasz skład. Dzięki sukcesom wzmocniliśmy nasz budżet i dzięki temu mogliśmy przeprowadzić ten transfer. Dzięki Dominikowi nasz skład będzie jeszcze silniejszy i zyska dodatkową jakość”.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły