RBLipsk.pl
Transfery

Dayot Upamecano i Patrik Schick na celowniku AC Milan

Ralf Rangnick od niedawna podjął się pracy w AC Milan, jako dyrektor sportowy. Wyznacza swoje cele transferowe na to okienko i bacznie obserwuje sytuacje Dayota Upamecano oraz Patrika Schicka. 

Przyszłość Dayota Upamecano nie jest jeszcze do końca znana, ponieważ zastanawia się nad odejściem z klubu lub podpisaniem nowego kontraktu i odejściem dopiero za rok. Patrik Schick jest aktualnie zawodnikiem AS Roma, ponieważ jego wypożyczenie dobiegło końca, ale nie oznacza to jednak, że nie zobaczymy jeszcze Czecha w koszulce klubu z Lipska. 

Możliwe jest, że jego wypożyczenie z włoskiego klubu zostanie przedłużone, ponieważ problemy finansowe RB sprawiają, że kupno Czecha jest trudne do realizacji. Sytuacje tą chce wykorzystać Ralf Rangnick, który po udanym okresie zawodnika spędzonym w ekipie Nagelsmanna, chętnie by go zobaczył w swojej drużynie. 

Klauzula Dayota Upamecano dwa dni temu wygasła, przez co obecnemu działaczowi AC Milan mogłoby się powieść w przekonaniu władz RB Lipsk, aby obniżyli kwotę wywoławczą, czyli taką jaka widniała w klauzuli odstępnego, czyli 60 milionów euro.

Jakub Michalak
Jakub Michalak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły