RBLipsk.pl
Transfery

Coraz większe prawdopodobieństwo na pozostanie Upamecano

Coraz większe prawdopodobieństwo na pozostanie Upamecano

Chociaż niedawno słyszeliśmy informację o tym, że Dayot Upamecano zostaje w klubie, to nikt do końca nie wie, jak ostatecznie skończy się ta sytuacja. Włodarze klubu z Lipska mocno nalegają na pozostanie Francuza, chcą budować coraz większą ekipę na mistrzostwo Niemiec i nie tracić kluczowych graczy. 

Wiemy dobrze, że Dayot w obecnym sezonie przebił własne oczekiwania. Skauci największych klubów na świecie zwrócili uwagę na właśnie 21-latka i uważa się go, za jednego z najbardziej utalentowanych defensorów w Europie. 

Ostatnie doniesienia wskazują na to, że Upamecano przedłuży kontrakt z RB do 2022 roku, a latem 2021 zostanie aktywowana klauzula odstępnego. Kolejnym aspektem, czemu Dayot miałby nie opuszczać klubu to perspektywa pracy z Nagelsmannem i wciąż rozwijanie swoich skrzydeł, bo choć jest bardzo utalentowany, to wciąż ma swoje rzeczy do poprawy. 

Ostatnia wypowiedź agenta Dayota Upamecano utwierdza w przekonaniu, że jego pozostanie w klubie na kolejny rok, jest całkiem możliwe.

- Nie sądzę, żeby w to lato miało dochodzić do dużych transferów, a Dayot jest zawodnikiem, który byłby dużym transferem. 

Jakub Michalak
Jakub Michalak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły