Strona obecnie nie jest regularnie aktualizowana z powodu braku pełnej redakcji. Chcesz pomóc? Dołącz do nas

RBLipsk.pl
Aktualności

Co z Patrikiem Schickiem i Angeliño?

Dzisiaj przygotowaliśmy dla was kilka informacji, co do niektórych zawodników z naszego zespołu.

Kevin Kampl

Kevin dogadał się z działaczami i podpisał nowy kontrakt ważny do 2023 roku. Słowak po Timo Wernerze jest największym liderem w szatni, więc nie dziwi ruch klubu z Lipska o przedłużenie pobytu zawodnika na Red Bull Arena.

Yussuf Poulsen i Ademola Lookman

Władze klubu nie zamierzają dokonywać wielu transferów w letnim okienku, ale również chcą zatrzymać jak największą ilość zawodników w zespole. Władze rozmawiały z Yussufem Poulsenem i Ademolom Lookamanem na temat przyszłości w klubie. Obaj zadeklarowali pozostanie w Leipzig na kolejny sezon.

Angeliño i Patrik Schick

Wciąż trwają negocjacje na temat wykupienia obu zawodników. Dobrze wiemy, że obecnie budżet klubowy nie jest w dobrej sytuacji, lecz Nagelsmann liczy, że uda się wykupić tę dwójkę.

Benjamin Henrichs i Milot Rashica

Nagelsmann oczekuje od klubu, że dokonaja jakichś wzmocnień, szczególnie by załatać dziurę po Timo Wernerze. Najpoważniejszym kandydatem do zajęcia miejsca niemieckiego napastnika jest Milot Rashica. Niemiecki menedżer wyznaczył jeszcze jedną pozycję do wzmocnienia, czyli prawy wahadłowy, a dokładniej Benjamin Henrichs, z którym rozpoczęto wstępne negocjacje.

Źródło: Leipziger Volkszeitung
Jakub Michalak
Jakub Michalak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły