RBLipsk.pl
Liga Mistrzów

Club Brugge pogromcą PSG oraz RB Lipsk

Club Brugge pogromcą PSG oraz RB Lipsk

Drużyna Jessego Marscha po tym jak wszyscy myśleli, że wchodzi na dobre tory po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Hertha BSC przegrała z Club Brugge.

Okoliczności meczu

Po porażce aż 6:3 RB Lipsk całą swą złość przekuł na mecz z drużyną z stolicy i strzelił im tyle bramek ile dostali od Angielskiego giganta tym samym pięknie zakańczając swój 500 mecz o stawkę o których możecie przeczytać w poprzednim artykule.

Club Brugge za to od ostatniego meczu w LM gdzie nie oczekiwanie zremisowali mecz z PSG 1:1 zagrało 2 spotkanie zgraniając 4 pkt w lidze Belgijskiej. 

Mecz

Mecz rozpoczął się o godzinie 21:00 na stadionie drużyny z Lipska.

Przed meczem faworytem była drużyna Red Bulla. 
Mecz dla drużyny Marscha rozpoczął się bardzo dobrze dzięki Nkunku który trafił do siatki w 5' na 1:0 wyprowadzając swoją drużynę na zwycięstwo. 

Z pozytywnych aspektów Lipska byłoby tyle ponieważ już w 22' goście odpowiedzieli na 1:1 dzięki Vanakenowi który trafił z bliskiej odległości. 

Tuż przed przerwą Mats Rits trafił na 1:2 dla drużyny z Belgii która ostatecznie takim wynikiem zapewniła sobie 3 punkty oraz 2. pozycję w tabeli za ekipą z Paryża i zostawiając drużynę Red Bulla jako jedyną bez punktów w tej grupie.

MaksymilianWitak
MaksymilianWitak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły