RBLipsk.pl
Bundesliga

„Byliśmy bliżej zwycięstwa” - komentarze po meczu z Eintrachtem Frankfurt

„Byliśmy bliżej zwycięstwa” - komentarze po meczu z Eintrachtem Frankfurt
fot. © rbleipzig.com

Julian Nagelsmann, Yussuf Poulsen i Péter Gulácsi wypowiedzieli się po zremisowanym 1:1 meczu z Eintrachtem Frankfurt w ramach 8. kolejki Bundesligi.

Julian Nagelsmann

„Ten mecz nie był taki zły z naszej strony. W pierwszej połowie graliśmy dobrze, ale nie stworzyliśmy wystarczająco dobrych okazji. Dominowaliśmy, ale potem straciliśmy gola, gdzie po prostu nie broniliśmy dobrze. W drugiej połowie byliśmy lepszym zespołem i byliśmy bliżej zwycięstwa - miałem wrażenie, że nam bardziej zależało na zwycięstwie”.

„W porównaniu z czasem przedsezonowym zdecydowanie widać postępy. Możemy być z tego zadowoleni, zwłaszcza biorąc pod uwagę terminarz i ograniczone możliwości treningowe”.

„Chcemy, aby z PSG zagrali zawodnicy na świeżości. Po meczu na własnym stadionie presja jest na nich”.

Yussuf Poulsen

„Spodziewaliśmy się dzisiaj więcej po sobie. Straciliśmy głupiego gola. Potem goniliśmy wynik. Było ciężko z drużyną z Frankfurtu, która dobrze broniła. Potem nie poszło nam źle, zasłużenie wyrównaliśmy i ruszyliśmy do przodu. Wiemy, że Frankfurt jest niebezpieczny w kontrataku i dlatego nie chcieliśmy ryzykować zbyt wiele na koniec”.

„Nie jesteśmy w pełni zadowoleni z tego punktu. W przyszłym tygodniu musimy być lepsi”.

Péter Gulácsi

„W meczu z Frankfurtem celem było zdobycie trzech punktów. Wiedzieliśmy, z czym walczymy, a przede wszystkim, jak Frankfurt gra u siebie. Po remisie Bayernu z Werderem Brema wiedzieliśmy, że dziś mogliśmy zrównać się z nimi punktami. Zostało jeszcze wiele meczów w sezonie i będziemy mieli więcej okazji - miejmy nadzieję, że uda nam się nadrobić dwa stracone punkty, gdy za dwa tygodnie zmierzymy się z Bayernem”. 

„Straciliśmy bramkę, która była niewymuszona. Eintracht grał głęboko i bardzo niewygodnie grało się przeciwko nim. Ciężko było ich rozbić. Musieliśmy lepiej wykorzystać szanse, które sobie stworzyliśmy”.

Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły