RBLipsk.pl
Artykuł sponsorowany

Bądź na bieżąco z wynikami sportowymi z aplikacją Flashscore

Bądź na bieżąco z wynikami sportowymi z aplikacją Flashscore
fot. © Flashscore

Są chwile w naszym życiu, gdy z powodu pracy, wyjazdu, czy innych sytuacji, nie możemy obejrzeć meczu w telewizji czy posłuchać transmisji radiowej. Wtedy z pomocą przychodzą aplikacje Livescore. Poniżej przedstawimy Ci, naszym zdaniem jedną z najlepszych. Aplikacja „Flashscore – wyniki na żywo”, bo o niej będzie mowa w tej krótkiej recenzji, dostępna jest dla systemów Android i iOS, oferując wyniki z 38 dyscyplin sportowych, z ponad 6200 rozgrywek, z czego aż 1200 z samej piłki nożnej. Przyjrzyjmy się jej nieco bliżej.

Uruchomienie i wygląd aplikacji

Uruchamiając aplikację po raz pierwszy, pojawia się ekran szybkiego samouczka, który wskazuje główne funkcje z jakich możesz korzystać. W lewym górnym rogu aplikacji, znajduje się ikona (domyślnie piłki nożnej), którą możesz zmieniać dyscypliny sportowe. Jeśli interesujesz się inną, nie musisz się martwić, w ustawieniach aplikacji, łatwo zmienisz dyscyplinę, z której mecze i wyniki będą wyświetlać się po jej uruchomieniu. U góry aplikacji znajduje się kalendarz, gdzie w równie intuicyjny sposób możesz zmienić dzień w kalendarzu, wystarczy przesunąć palcem po ekranie wstecz, lub do przodu. U góry aplikacji po prawej stronie, znajduje się wyszukiwarka (ikona lupy), dzięki której szybko odnajdziesz ulubiony zespół, rozgrywki czy zawodnika. Po wejściu do wyszukiwarki, klikając ikonę mikrofonu, możesz wyszukiwać wydając polecenia głosowe. Tuż obok wyszukiwarki znajduje się ikona koła zębatego, której kliknięcie da Ci dostęp do ustawień aplikacji.

Profil zawodnika – aplikacja Flashscore

Przechodząc na dół aplikacji mamy kilka interesujących zakładek:

 • Wszystkie – znajdziesz tu wszystkie rozgrywki z danego dnia, z dyscypliny jaką wybierzesz. Przytrzymując tę ikonę możesz zmienić dyscypliny sportu.
 • LIVE – aktualnie rozgrywane mecze z danej dyscypliny.
 • Ulubione – zakładka w której znajdziesz wszystkie dodane przez Ciebie mecze, spotkania Twoich ulubionych drużyn. Dodanie ich jest proste, wystarczy kliknąć ikonę gwiazdki np. w szczegółach meczu. Ponadto znajdziecie tu najważniejsze wiadomości o nich znalezione w sieci.
 • Tabele – ostatnia zakładka, w której znajdziecie tabele z wybranej dyscypliny, u góry będą rozgrywki, które wcześniej dodacie do ulubionych.

Aplikacja Flashscore to istny raj dla wszystkich sympatyków i fanów piłki nożnej, przyjrzyjmy się więc temu co oferuje, a jest tego naprawdę sporo.

Piłka nożna

Widok meczu – aplikacja Flashscore

Wybierając rozgrywki piłkarskie, np. naszą rodzimą Ekstraklasę i jedno ze spotkań, w szczegółach meczu znajdziecie:

 • listę strzelców i asystentów,
 • informacje o kartkach, zmianach,
 • informację kto sędziował mecz,
 • gdzie był rozgrywany mecz,
 • oraz dane o frekwencji.

Druga z zakładek to statystyki meczu, z podziałem na pierwszą i drugą połowę, a są to m.in.

 • posiadanie piłki,
 • sytuacje bramkowe,
 • strzały na bramkę,
 • rzuty rożne/wolne,
 • spalone,
 • kartki
 • i wiele więcej.

Idąc dalej nie mogło zabraknąć zakładki „Składy”, gdzie na około godzinę przed meczem, znajdziecie wyjściowe 11-stki, listę rezerwowych, piłkarzy którzy z różnych powodów są wykluczeni z gry, oraz nazwiska trenerów.

Kolejna zakładka to „Kursy” z zawsze aktualnymi kursami bukmacherów, na różnego rodzaju wydarzenia i możliwością obstawiania na żywo.

Przechodząc dalej, trafiamy na zakładkę H2H, w której sprawdzisz ostatnie mecze zespołu, czy uzyskasz wiedzę o poprzednich wynikach, pomiędzy drużynami wybranego przez Ciebie spotkania.

Zakładka przedostatnia to „Tabela”, sprawdzisz w niej, na którym miejscu jest Twoja ulubiona drużyna, ile ma punktów, jaki ma bilans bramkowy i ile rozegranych spotkań.

W ostatniej zakładce „Wiadomości”, znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o meczu czy danej drużynie jakie pojawiły się w sieci.

Oprócz konkretnych spotkań piłki nożnej, w aplikacji znajdziecie dedykowane profile drużyn, gdzie poza ostatnimi wynikami, harmonogramem najbliższych spotkań, są również aktualne składy i transfery, jak i najważniejsze wiadomości o niej znalezione w sieci.

Widok profilu drużyny – aplikacja Flashscore

Nie samą piłką nożną człowiek żyje

Piłka nożna to tylko jedna z 38 dyscyplin jaką możecie znaleźć w aplikacji „Flashscore – wyniki na żywo”. Poza nią, aplikacja oferuje wyniki z całego świata dla każdego fana m.in. koszykówki, hokeja, tenisa, pasjonata boksu, walk MMA, oraz wielu innych dyscyplin.

Widoki innych dyscyplin sportowych w aplikacji Flashscore

Wybrane funkcje

Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom jakie oferuje aplikacja:

 • Synchronizacja – funkcja umożliwia po rejestracji, zsynchronizowanie wszystkich Twoich ustawień i personalizację na wielu urządzeniach. Przykładowo dodając np. rozgrywki Ligi Mistrzów na stronie internetowej będziesz je miał po zalogowaniu, dostępne na wszystkich swoich urządzeniach (telefon, tablet).
 • Powiadomienia – ta funkcja umożliwia otrzymywanie powiadomień na Twój telefon (przykładowo dla piłki nożnej: o rozpoczęciu spotkania, dostępnym składzie meczu, strzelonej bramce, czy strzelcu gola).
 • Komentarz audio – od teraz nie musisz się martwić jeśli nie możesz obejrzeć meczu piłkarskiego w telewizji. Z komentarzem audio włączonym na Twoim urządzeniu, poczujesz się jakbyś był na stadionie i oglądał mecz na żywo. Opcja dostępna dla wybranych meczów, lig i rozgrywek, min. Premier League, La Liga, czy europejskich pucharów.
 • Powiadomienia głosowe – bardzo przydatna funkcja, gdy przykładowo prowadzisz samochód, lub chcesz otrzymać powiadomienie bez sprawdzania telefonu. Lektor miłym głosem, poinformuje Cię o najważniejszych wydarzeniach meczu. Opcję włączysz w ustawieniach aplikacji.
 • Tryb ciemny – bardzo przydatny zwłaszcza nocą, gdy korzystanie z aplikacji jest o wiele bardziej przyjemne.
 • „Wielka Szansa” – sygnalizacja czerwoną kropką na ekranie wielkiej okazji na strzelenie gola, opcja dostępna dla większości meczów piłki nożnej.
 • Wideo – skróty meczów, dostępne dla wybranych rozgrywek, znajdziecie je np. dla spotkań włoskiej Serie A, francuskiej Ligue 1 i innych rozgrywek.

Powyższe funkcje to tylko część z tego co oferuje aplikacja, pozostałe sprawdzisz instalując ją na swoim urządzeniu.

Nasza ocena

Aplikacja Flashscore dla każdego fana rozgrywek sportowych to jest pewnego rodzaju must-have. Dostęp do zawsze aktualnych wyników na żywo, czy innych treści bezpośrednio w widoku meczu to świetny dodatek do oglądanego meczu lub kilku wydarzeń sportowych w tym samym czasie.

Aplikacja po przeprowadzonej niedawno zmianie identyfikacji wizualnej, ma bardziej elegancki i nowoczesny wygląd. Wszystko jest przejrzyste i czytelne, nawigacja bardzo intuicyjna, a co najważniejsze wyniki podawane są bardzo szybko.

„Flashscore – wyniki na żywo” to zdecydowanie najlepsza aplikacja z wynikami sportowymi, dostępna na rynku. Rozmiar aplikacji jest niewielki, działać będzie praktycznie na każdym, nawet kilkuletnim urządzeniu. Aplikacja to prawdziwa brama do świata sportu, którą i Ty możesz otworzyć już teraz i dołączyć do ponad 2 milionów fanów, którzy pobrali polską wersję aplikacji i ponad 100 mln na całym świecie.

Flashscore to najlepszy przyjaciel dla miłośnika sportu, którego zawsze możesz mieć przy sobie i który Cię nie zawiedzie.

Aplikację w wersji na Androida i iOS pobierzecie bezpłatnie, bezpośrednio ze strony: https://www.flashscore.pl/mobile/

Pobierz

Aplikację w wersji na Androida i iOS pobierzecie bezpłatnie:

RBLipsk.pl
RBLipsk.pl