RBLipsk.pl
Bundesliga

Angeliño po meczu z SC Freiburg: „Cieszymy się, że zdobyliśmy punkt z bezpośrednim rywalem”

Angeliño po meczu z SC Freiburg: „Cieszymy się, że zdobyliśmy punkt z bezpośrednim rywalem”
fot. © rbleipzig.com

Domenico Tedesco, Péter Gulácsi, Lukas Klostermann i Angeliño udzielili komentarzu po zremisowanym 1:1 meczu z SC Freiburg.

Domenico Tedesco

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego punktu. To prawda, że nie mieliśmy dużo dynamiki pod bramką przeciwnika i nie graliśmy wystarczająco dobrze, ale czułem jakbyśmy mieli 90% posiadania piłki i nie pozwalaliśmy Freiburgowi na zbyt dużo. Freiburg wykorzystał kontratak i piłka znalazła się pod nogami Demirovicia. To naprawdę frustrujące, ponieważ ciężko walczyć przeciwko Freiburgowi gdy prowadzi. W drugiej połowie poszło nam dużo lepiej. Zmieniliśmy ustawienie i stworzyliśmy znacznie więcej szans. 

W rezultacie jestem zadowolony z bramki Angeliño i przynajmniej jednego zdobytego punktu.

Péter Gulácsi 

Freiburg jest bezpośrednim rywalem w walce o Europę, a dzisiaj widzieliśmy dlaczego. Przyjmujemy ten punkt. Ważne było, aby wrócić do meczu i przynajmniej zremisować, biorąc pod uwagę przebieg meczu. Chcieliśmy wyciągnąć z tego meczu więcej, ale na koniec dnia musimy zaakceptować wynik i skupić się na kolejnych meczach. Cieszymy się z tego punktu. 

Nasz następny mecz przeciwko Fürth również będzie trudny. Naprawdę widać, że zespół stał się bardziej stabilny w ostatnich tygodniach. Naszym celem jest wygrana. Musimy wyciągnąć wnioski z tego meczu i wrócić do wygrywania.

Lukas Klostermann

Byliśmy lepszym zespołem przez dłuższe okresy dzisiejszego meczu, ale straciliśmy bramkę w pierwszej połowie. To było naprawdę trudne. Myślę, że powinniśmy być z tego zadowoleni.

Angeliño 

Cieszymy się, że zdobyliśmy punkt z bezpośrednim rywalem. Musieliśmy dzisiaj zachować cierpliwość i ciężko pracowaliśmy na remis. Nadal naciskaliśmy i czuję, że zasłużyliśmy na wyrównanie.

Źródło: RB Leipzig
Patryk Orliński
Patryk Orliński

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły