RBLipsk.pl
Aktualności

Adams: „Jesteśmy gotowi choćby jutro”

Adams: „Jesteśmy gotowi choćby jutro”

Tyler Adams ostatnie tygodnie wykorzystał żeby utrzymać swoją formę i kondycję fizyczną. Najprawdopodobniej przerwa spowodowana przez koronawirusa nie wpłynęła źle na zawodnika.

21-letni pomocnik docenia jednak możliwość powrotu do normalnych zajęć. „Wróciliśmy z uśmiechem na twarzy. Miło było znowu zobaczyć obok siebie kolegów z drużyny i rozpocząć normalne zajęcia z piłką.”

„Jesteśmy gotowi powrócić do grania choćby jutro. Nasz zespół ma tak silną mentalność, że forma fizyczna nie ma aż takiego znaczenia. Wiemy co zrobić jak wrócimy na boisko.” – dodał Adams.

„Będziemy musieli rozegrać wiele spotkań w krótkim czasie, ale nasz zespół wydaje się być idealny do takiego scenariusza.”

„Miałem to szczęście, że grałem wcześniej w klubie z filozofią Red Bulla. Bardzo mi to pomogło kiedy przeniosłem się do Niemiec.”

„Chciałem udowodnić, że amerykański chłopiec może spełniać swoje marzenia i odnieść sukces w europejskiej piłce. To gdzie znajduję się ja i Alphonso Davies pokazuje, że kluby mogą zaryzykować i sprowadzać zawodników z MLS.”

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły