RBLipsk.pl
Bundesliga

Wypowiedzi po meczu z Werderem Brema

Wypowiedzi po meczu z Werderem Brema

Julian Nagelsmann, Marcel Halstenberg, Yussuf Poulsen, Dani Olmo i Justin Kluivert udzielili wypowiedzi po meczu z Werderem Brema.

Julian Nagelsmann

„Przed meczem mówiłem, że będzie to mecz z charakterem i tak było. Zasłużyliśmy na wygraną. W szczególności Marcel Sabitzer był liderem i dał naprawdę mocny występ”.

„Po bardzo intensywnym okresie to normalne, że mogą pojawić się problemy z dobrym wejściem w mecz. Nasz dzisiejszy mecz był jednak bardzo intensywny przez pierwsze 45 minut i ograniczaliśmy możliwości rozgrywania piłki przez Werder, a następnie otrzymaliśmy uzasadnioną jedenastkę. Nawet po zdobyciu bramki graliśmy pressingiem i stwarzaliśmy szanse. Zasłużenie kończyliśmy pierwszą połowę prowadząc dwoma bramkami”.

„W drugiej połowie nie graliśmy aż tak szybko i agresywnie, ale mimo to wypracowaliśmy dobre okazje. Mogliśmy podwyższyć prowadzenie. Werder bronił ściślej, zostawiając nam mniej miejsca na kombinacyjną grę i mogli być niebezpieczni podczas kontrataków. Byliśmy dzisiaj w dobrej formie w obronie i dawaliśmy radę powstrzymać rywali. Jestem zadowolony z przebiegu meczu”.

Marcel Halstenberg

„Wygrana dobrze smakuje. W takich meczach musisz być w odpowiednim miejscu i my byliśmy. Dominowaliśmy w pierwszej połowie i zasłużyliśmy na 2:0. Chcieliśmy utrzymać tempo w drugiej połowie i stworzyć sytuacje, żeby zamknąć mecz”.

„Jesteśmy zadowoleni. Strzeliliśmy dwie bramki zachowując czyste konto. Z powodu obecnych obciążeń taki zwycięstwa są bardzo ważne. Dobrze rozumiemy się na boisku niezależnie kto jest w składzie. Chcemy grać i wygrywać”.

Yussuf Poulsen

„To był dobry mecz i zaslużona wygrana. Udało nam się w trakcie meczu poprawić naszą grę i kontrolować spotkanie. Powinniśmy strzelić więcej bramek”.

„W golu Daniego wszystko było perfekcyjne. Uczymy się takich ruchów na boisku i podczas analiz wideo. To, co on zrobił z piłką po otrzymaniu podania było wspaniałe. Nasz skład jest ułożony i ma bardzo dużo jakości. Również zawodnicy wchodzący z ławki dają bardzo dobre występy”.

Dani Olmo

„Drużyna zagrała dobry mecze. Mogliśmy strzelić jeszcze minimum dwie bramki, ale na koniec dnia liczą się trzy punkty”.

„Przygotowanie mojej bramki było świetne. Chcemy i powinniśmy tak grać. Podanie Yussufa było fantastyczne. Jestem zadowolony ze strzelenia pierwszego gola w lidze w tym sezonie. Jesteśmy nadal obecni we wszystkich rozgrywkach i radzimy sobie dobrze. Niech to trwa!”

Justin Kluivert

„Nie zaczęliśmy dobrze, ale po pierwszym golu całkowicie kontrolowaliśmy mecz. Druga bramka była znakomita”.

„Powinienem strzelić dzisiaj bramkę, ale mimo to jestem zadowolony, że mogłem pomóc drużynie podczas ważnych meczów. Atmosfera w zespole jest fantastyczna tak jak jakość w składzie. Można to zobaczyć na boisku”.

Karol Krakowiak
Karol Krakowiak

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj tworzenie serwisu i postaw nam puszkę Red Bulla. :)

Wesprzyj RBLipsk.pl

Płatności obsługiwane przez

Dodaj komentarz

Podobne artykuły